Tento web používá soubory cookie, aby Vám nabídnul co nejvíce personalizovaný obsah a zpříjemnil tak Váš nákup. Používáním souhlasíte s našimi pravidly pro používání souborů cookie.

Houjicha na pečení a vaření

Houjicha na pečení a vaření | GoodTea.eu

Houjicha na pečení a vaření (Japonsko)

Houji znamená pražený a Cha znamená čaj. Japonský pražený čaj Houjicha se používá pro celou řadu nápojů a pokrmů a právě pro tyto aplikace byla vytvořena jeho prášková forma. Prášková Houjicha je povahou podobná práškovému čaji Matcha, ale na rozdíl od Matchi se Houjicha používá pouze v kuchyni, nešlehá se pro získání čistého čaje. Houjicha díky pražení obsahuje jen velmi malé množství kofeinu, což ocení převážná většina milovníků pražené chuti. Navíc Houjicha obsahuje velké množství antioxidantů, vitamínů a minerálů. Naše prášková Houjicha byla vytvořena s ohledem na použití při vaření a pečení a proto bez problémů zvládá vysoké teploty, aniž by se připekla. Prášek je velice jemný a velmi snadno se míchá s jinými ingrediencemi. Prášková Houjicha je tektéž skvělá pro přípravu dochucených čajových nápojů s atraktivní praženou chutí.

Klasický čaj Houjicha se připravuje z pražených čajových lístků a je k nalezení v našem katalagu jako samostatný product.

Další podrobnosti
Země původuJaponsko
Místo původuKyoto, Uji
Formapráškový čaj

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
  • Kód výrobku: GT0397
  • Dostupnost: Na skladě
  • 395 Kč
  • Cena bez DPH: 343 Kč
  • Cena v bonusových bodech: 1580

Dostupné možnosti

Tagy: houjicha, pečení, vaření, japonsko