Tento web používá soubory cookie, aby Vám nabídnul co nejvíce personalizovaný obsah a zpříjemnil tak Váš nákup. Používáním souhlasíte s našimi pravidly pro používání souborů cookie.

2018 Darjeeling Rohini SFTGFOP1 Jethi Kupi FF EX-01

2018 Darjeeling Rohini SFTGFOP1 Jethi Kupi FF EX-01 | GoodTea.eu

2018 Darjeeling Rohini SFTGFOP1 Jethi Kupi FF EX-01 (Indie)

Rohini vždy patří mezi první čaje první sklizně čajů Darjeeling díky poloze v nižší nadmořské výšce a náš čaj patří mezi to nejlepší co tato zahrada nabízí. Čajová oblast Rohini je rozdělena do 4 oblastí. Výškově nejníže položená je Jaberhat (24 hektarů), o něco výše jsou to oblasti Kotidhara a Pailodhora (dohromady 76 hektarů) a nejvýše položená oblast se jmenuje Tukuriya, která se rozhléhá až k městu Kurseong. Zde většinu tvoří více než 100 let staré stromy.

Suché lístky nám podsouvají vůni lučních květin a zeleniny. Po zalití se vůně zvýrazní a přemění na rozkvetlou letní zahradu. Ze zlatavého moku ucítíme tropické ovoce a špetku medu. Dlouhý aftertaste obsahuje vzdálenou do určité míry atraktivní nasládlou hořkost až štiplavost, tak typickou pro první sklizně. Lístky jsou vesměs neporušené a velmi pohledné, obsahují velké množství fousatých pupenů. Pocházejí z luxusního kultivaru B157.

Další podrobnosti
Země původuIndie
Místo původuDarjeeling, Rohini Tea Estate
Formasypaný čaj
KultivarBannockburn 157
Lot #EX-01

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
  • Kód výrobku: GT0557
  • Dostupnost: Na skladě
  • 425 Kč
  • Cena bez DPH: 370 Kč

Dostupné možnosti

Tagy: 2018, darjeeling, rohini, sftgfop1, jethi, kupi, ex-01, indie