Tento web používá soubory cookie, aby Vám nabídnul co nejvíce personalizovaný obsah a zpříjemnil tak Váš nákup. Používáním souhlasíte s našimi pravidly pro používání souborů cookie.

2018 Darjeeling Glenburn Moonshine SFTGFOP1 FF EX-02 ORGANIC

2018 Darjeeling Glenburn Moonshine SFTGFOP1 FF EX-02 ORGANIC | GoodTea.eu

2018 Darjeeling Glenburn Moonshine SFTGFOP1 FF EX-02 ORGANIC (Indie)

Glenburn se nachází v srdci Himalájí a je v péči jedné z nejrespektovanějších rodin v Indii. Zahradou protékají dvě sněhem napájené řeky Rungeet a Rung Dung a přivádějí vodu pro čajové keře. Tato velmi ceněná zahrada čajová zahrada byla založena v roce 1859 skotskou firmou. Později byla předána rodině Prakash, kteří jsou v Darjeelingu známíi jako  ‘Chaiwala’, což je Hindi výraz pro pěstitele čaje.

Tento vznešený čaj z první sklizně 2018 nemá daleko k dokonalosti. S každým douškem Vás naplní energií a přenese do mystických Himalájí. Jméno Moonshine definuje podstatu tohoto čaje, jehož jemnost je možno přirovnat pouze k jemnosti měsíčního svitu. Lístky mají dovoleno sbírat pouze ti nejzkušenější sběrači, kteří dokáží rozpoznat ten nejvhodnější okamžik pro utržení toho správného lístku. Při pohledu na čaj samotný vidíme dlouhé a neporušené lístky, které prošly minimální oxidací a zavadnutím. Dominuje jim výrazná květinová vůně s ovocnými tóny.
Další podrobnosti
Země původuIndie
Místo původuDarjeeling, Glenburn Tea Estate
Formasypaný čaj
Lot #EX 02

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
  • Kód výrobku: GT0553
  • Dostupnost: Na skladě
  • 495 Kč
  • Cena bez DPH: 430 Kč
  • Cena v bonusových bodech: 1980

Dostupné možnosti

Tagy: 2018, darjeeling, glenburn, moonshine, sftgfop1, ex-02, organic, indie