Tento web používá soubory cookie, aby Vám nabídnul co nejvíce personalizovaný obsah a zpříjemnil tak Váš nákup. Používáním souhlasíte s našimi pravidly pro používání souborů cookie.

1991 Ying Kee Po-Meai Pu Er koláč ®Reserved | Te Ji Zhen Cang Pu Er Bing

1991 Ying Kee Po-Meai Pu Er koláč ®Reserved | Te Ji Zhen Cang Pu Er Bing | GoodTea.eu

1991 Ying Kee Po-Meai Pu Er koláč ®Reserved | Te Ji Zhen Cang Pu Er Bing (Ćína)

Velice kvalitní Pu-er z oblasti Xishuangbanna v provincii Yunnan, který byl sklizen v roce 1991. Čaj pochází z velmi starých vzácných dlouholistých divoce rostoucích čajovníků, jejichž výška dosahuje několik desítek metrů. Vynikající klimatické podmínky zmiňované oblasti nejen dotvářejí ideální prostředí pro růst čaje Pu-er, ale hlavně definují jeho nezaměnitelné vlastnosti jak v oblasti chuti, tak i v oblasti účinků na lidský organismus. Tento Pu-er patří k vůbec těm nejkvalitnějším na světovém trhu a jeho kvalita je garantována experty společnosti Ying Kee Tea House již od roku 1881. Každý koláč je opatřen certifikátem pravosti a je zabalen do pevné dárkové krabice zlaté barvy, která mu nejen dodává na důstojnosti, ale hlavně jej bezpečně chrání před poškozením. Slovo ®Reserved v názvu čaje poukazuje na fakt, že čaj pochází z chráněných zásob.

Studie nejen čínských vědců dokazují, že čaj Pu-er disponuje celou řadou zdravotních účinků. Mezi hlavní z nich patří schopnost snižovat hladinu cholesterolu, pročišťovat gastrointestinální systém a posilovat slezinu. Mezi často uváděné a populární schopnosti čaje Pu-er je schopnost eliminovat nezdravé tuky v těle člověka a proto je čaj často přimícháván do směsí určených pro podporu hubnutí. Tento Pu-er Vám s ohledem na množství použitého čaje nabídne velmi hutný a přitom zároveň chuťově velice jemný nálev typické zemité vůně a chuti. Nálev má tmavě hnědou barvu. Oproti mladým čajům Pu-er má tento komplexnější chuť i vůni a během přípravy metodou Gong Fu dokáže nabídnout až 10 velmi dobrých nálevů.
Další podrobnosti
Země původuČína
Místo původuYunnan
Formakoláč 330 g

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
  • Kód výrobku: GT0001
  • Dostupnost: Na skladě
  • 24 990 Kč
  • Cena bez DPH: 21 730 Kč
  • Cena v bonusových bodech: 99960

Dostupné možnosti

Tagy: 1991, ying, kee, po-meai, koláč, ®reserved, zhen, cang, bing, ćína