Tento web používá soubory cookie, aby Vám nabídnul co nejvíce personalizovaný obsah a zpříjemnil tak Váš nákup. Používáním souhlasíte s našimi pravidly pro používání souborů cookie.

Vzorkovník sáčkových čajů Luk Yu (4x 2,25g)

nedostupný Vzorkovník sáčkových čajů Luk Yu (4x 2,25g) | GoodTea.eu

Vzorkovník sáčkových čajů Luk Yu (4x 2,25g) (Ćína)

Vzorkovník čajů Luk Yu Vám nabídne čtyři individuálně balené sáčky s čaji Zelený jasmín, Oolong, Tie Guan Yin a Pu Er. Pravidelné laboratorní testy zaručují, že čaje Luk Yu jsou na rozdíl od většiny sáčkových čajů na trhu, bez pesticidů a dalších škodlivých látek.

Zelený jasmín, Sáčkové čaje Luk Yu jsou v Hong Kongu standardem již déle než 30 let. Za tu dobu se celá řada firem, především západních, pokusila zaútočit na místní trh se sáčkovými čaji se svými produkty, ale kvalita a tradice čajů Luk Yu vždy zvítězila. Všechny čaje jsou vyráběny na objednávku, nejsou u výrobce skladovány a tudíž jsou vždy čerstvé, samozřejmě mimo čajů Pu Er, pro které je použit čaj stárnoucí po dobu přibližně 3 let. Kvalitní čaj, špičkový filtrační papír a větší množství čaje, než bývá u sáčkových čajů obvyklé, dávájí záruku kvalitního nálevu srovnatelného se se sypanými čaji.

Další podrobnosti
Země původuHong Kong
Formasáčkový čaj

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
  • Kód výrobku: GT0343
  • Dostupnost: nedostupný
  • 29 Kč
  • Cena bez DPH: 25 Kč
  • Cena v bonusových bodech: 116

Dostupné možnosti

Tagy: vzorkovník, sáčkových, čajů, luk, (4x, 225g), ćína