?

Tento web používá soubory cookie, aby Vám nabídnul co nejvíce personalizovaný obsah a zpříjemnil tak Váš nákup. Používáním souhlasíte s našimi pravidly pro používání souborů cookie.

Sencha Karigane

Sencha Karigane | GoodTea.eu

Sencha Karigane (Japonsko)

Sencha Karigane nabízí velmi bohatou a plnou vůni a chuť, a to v mnoha ohledech bohatší než klasická Sencha. Karigane totiž obsahuje nejen lístky, ale i další části čajovníku, které se při výrobě klasické Senchi vyřazují. Na rozdíl od čajů Kukicha, které obvykle obsahují tenčí i širší stonky, řapíky a spodní žilnaté části lístků, a které se obvykle vyrábějí z materiálu určeného pro výrobu čajů Sencha nebo Matcha, čaje Sencha Karigane obsahují pouze řapíky a větší spodní části lístků čaje Sencha. Dalším rozdílem oproti čajům Kukicha je použití vyšší kvalitativní třídy čaje, což se zásadním způsobem odráží na chuti výsledného nálevu.

Sencha se sklízí několikrát do roka a čaje z dřívějších sklizní jsou považovány za nejkvalitnější. Naše Sencha Karigane je Ichibancha, pochází tedy z první sklizně. Sencha obsahuje ve srovnání s jinými čaji nejvíce katechinů, neboť roste nezastíněná na přímém slunci, proto je ideálním nástrojem v boji proti rakovině. Sencha Karigane obsahuje méně kofeinu než klasická Sencha.

Další podrobnosti
Země původuJaponsko
Místo původuKyoto, Uji
Formasypaný čaj

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
  • Kód výrobku: GT0398
  • Dostupnost: Na skladě
  • 445 Kč
  • Cena bez DPH: 387 Kč
  • Cena v bonusových bodech: 1780

Dostupné možnosti

Tagy: sencha, karigane, japonsko