Tento web používá soubory cookie, aby Vám nabídnul co nejvíce personalizovaný obsah a zpříjemnil tak Váš nákup. Používáním souhlasíte s našimi pravidly pro používání souborů cookie.

Sáčkový čaj Luk Yu - Zelený jasmín (100x 2,25 g)

nedostupný Sáčkový čaj Luk Yu - Zelený jasmín (100x 2,25 g) | GoodTea.eu

Sáčkový čaj Luk Yu - Zelený jasmín (100x 2,25 g) (Ćína)

Jasmínový Luk Yu čaj má ženský charakter, který je sice komplikovaný, ale přitom velmi jemný. Kvalitní zelený čaj byl v několika fázích ovoněn jasmínovými květy, které čaji propůjčily podmanivou sladkou vůni a chuť. Čaj je nejvhodnější na dopolední a odpolední čas, tradičně se podává u jídla. Je osvěžující a povzbuzující, plný aktivních zdraví prospěšných látek.

Sáčkové čaje Luk Yu jsou v Hong Kongu standardem již déle než 30 let. Za tu dobu se celá řada firem, především západních, pokusila zaútočit na místní trh se sáčkovými čaji se svými produkty, ale kvalita a tradice čajů Luk Yu vždy zvítězila. Všechny čaje jsou vyráběny na objednávku, nejsou u výrobce skladovány a tudíž jsou vždy čerstvé, samozřejmě mimo čajů Pu Er, pro které je použit čaj stárnoucí po dobu přibližně 3 let. Kvalitní čaj, špičkový filtrační papír a větší množství čaje, než bývá u sáčkových čajů obvyklé, dávájí záruku kvalitního nálevu srovnatelného se se sypanými čaji.

Další podrobnosti
Země původuHong Kong
Formasáčkový čaj

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
  • Kód výrobku: GT0346
  • Dostupnost: nedostupný
  • 495 Kč
  • Cena bez DPH: 430 Kč
  • Cena v bonusových bodech: 1980

Dostupné možnosti

Tagy: sáčkový, čaj, luk, zelený, jasmín, (100x, 225, ćína