Tento web používá soubory cookie, aby Vám nabídnul co nejvíce personalizovaný obsah a zpříjemnil tak Váš nákup. Používáním souhlasíte s našimi pravidly pro používání souborů cookie.

Pozvání na čaj (CD)

Pozvání na čaj  (CD) | GoodTea.eu

Pozvání na čaj (CD) (Hudba a knihy)

Sto let starý příběh vypráví o chudém chlapci, který si chtěl od vlastníka půdy malý kousek pronajmout. Uzavřeli dohodu a podepsali smlouvu, která říkala, že chlapec smí užívat půdu zadarmo, ale musí poskytnout čaj a přístřeší každému, kdo bude napříč pozemky cestovat. Chlapec činil dle smlouvy a vznikla nová tradice. Za deště i za horka, starostlivým srdcem připravený šálek čaje čekal na každého cestovatele. Nyní si můžete tento emotivní příběh poslechnout ve zhudebněné formě tak, jak jej napsal skladatel Shi Zhi-you. Každá nota je zde důkazem vloženého citu a melodie dávají pocítit vůni čaje a teplo starostlivého srdce. Brožurka tohoto CD mimo informací o autorovi nabízí vysvětlení každé skladby jako části příběhu.

Album je v našem katalogu k dispozici také v kompletu 8 CD Čínská čajová hudba v pevné dárkové krabici za zvýhodněnou cenu. Komplet dále obsahuje alba Čaj, Cesty za čajem, Čaj s vůní květin, Čaj Oolong, Čaj a konvice, Čínské čajové balady a Čajová cesta.
Další podrobnosti
Země původuTaiwan

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
  • Kód výrobku: GT0152
  • Dostupnost: Na skladě
  • 395 Kč
  • Cena bez DPH: 326 Kč
  • Cena v bonusových bodech: 1580

Dostupné možnosti

Tagy: pozvání, čaj, (cd), hudba, knihy