Tento web používá soubory cookie, aby Vám nabídnul co nejvíce personalizovaný obsah a zpříjemnil tak Váš nákup. Používáním souhlasíte s našimi pravidly pro používání souborů cookie.

Sáčkový čaj Luk Yu - Tie Guan Yin (100x 2,25 g)

Sáčkový čaj Luk Yu - Tie Guan Yin (100x 2,25 g) | GoodTea.eu

Sáčkový čaj Luk Yu - Tie Guan Yin (100x 2,25 g) (Ćína)

Luk Yu sáčkový čaj Železný Buddha není nic jiného než čaj spadající do podkategorie čínských Oolongů Tie Guan Yin. Je použit kvalitní Oolong, který je dle tradičních postupů lehce opečen na dřevěném uhlí, což se projeví na jeho chuti. Čaj je vhodný ke konzumaci až do pozdního odpoledne, je povzbuzující a velmi příjemný k jídlu.

Sáčkové čaje Luk Yu jsou v Hong Kongu standardem již déle než 30 let. Za tu dobu se celá řada firem, především západních, pokusila zaútočit na místní trh se sáčkovými čaji se svými produkty, ale kvalita a tradice čajů Luk Yu vždy zvítězila. Všechny čaje jsou vyráběny na objednávku, nejsou u výrobce skladovány a tudíž jsou vždy čerstvé, samozřejmě mimo čajů Pu Er, pro které je použit čaj stárnoucí po dobu přibližně 3 let. Kvalitní čaj, špičkový filtrační papír a větší množství čaje, než bývá u sáčkových čajů obvyklé, dávájí záruku kvalitního nálevu srovnatelného se se sypanými čaji.
Další podrobnosti
Země původuHong Kong
Formasáčkový čaj

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
  • Kód výrobku: GT0348
  • Dostupnost: Na skladě
  • 495 Kč
  • Cena bez DPH: 430 Kč
  • Cena v bonusových bodech: 1980

Dostupné možnosti

Tagy: sáčkový, čaj, luk, tie, guan, yin, (100x, 225, ćína