Tento web používá soubory cookie, aby Vám nabídnul co nejvíce personalizovaný obsah a zpříjemnil tak Váš nákup. Používáním souhlasíte s našimi pravidly pro používání souborů cookie.

Sáčkový čaj Luk Yu - Oolong (100x 2,25 g)

Sáčkový čaj Luk Yu - Oolong (100x 2,25 g) | GoodTea.eu

Sáčkový čaj Luk Yu - Oolong (100x 2,25 g) (Ćína)

Oolong použitý do čajových sáčků Luk Yu je středně oxidovaný Oolong plné chuti a jemně medové vůně. Je to čaj povzbuzující, ideální pro konzumaci od dopoledních do odpoledních hodin. Čaj disponuje řadou aktivních zdraví prospěšných látek pro zdraví člověka.

Sáčkové čaje Luk Yu jsou v Hong Kongu standardem již déle než 30 let. Za tu dobu se celá řada firem, především západních, pokusila zaútočit na místní trh se sáčkovými čaji se svými produkty, ale kvalita a tradice čajů Luk Yu vždy zvítězila. Všechny čaje jsou vyráběny na objednávku, nejsou u výrobce skladovány a tudíž jsou vždy čerstvé, samozřejmě mimo čajů Pu Er, pro které je použit čaj stárnoucí po dobu přibližně 3 let. Kvalitní čaj, špičkový filtrační papír a větší množství čaje, než bývá u sáčkových čajů obvyklé, dávájí záruku kvalitního nálevu srovnatelného se se sypanými čaji.

Další podrobnosti
Země původuHong Kong
Formasáčkový čaj

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
  • Kód výrobku: GT0347
  • Dostupnost: Na skladě
  • 495 Kč
  • Cena bez DPH: 430 Kč
  • Cena v bonusových bodech: 1900

Dostupné možnosti

Tagy: sáčkový, čaj, luk, oolong, (100x, 225, ćína