Tento web používá soubory cookie, aby Vám nabídnul co nejvíce personalizovaný obsah a zpříjemnil tak Váš nákup. Používáním souhlasíte s našimi pravidly pro používání souborů cookie.

Darjeeling Giddapahar Oolong - 2. sklizeň

Darjeeling Giddapahar Oolong  - 2. sklizeň | GoodTea.eu

Darjeeling Giddapahar Oolong - 2. sklizeň (Indie)

Zahradu Giddapahar najdeme nedaleko od Kurseongu v nadmořské výšce 4864 metrů nad mořem. Plantáž je malý rodinný podnik, známý jako "Eagles Cliff". Čaj z Giddapahar Estate je velmi delikátní kvůli celoročním nízkým teplotám a také proto, že zahrada je značnou část roku v mlze. Díky nízké teplotě, čajové keře mají dostatek času pro vytvoření typické čisté jemné květinové vůně. Přes svou relativně malou rozlohu (asi 110 hektarů) čajová plantáž Giddapahar produkuje některé z nejlepších čajů v Darjeelingu. Plantáž Giddapahar obsahuje klasické staré keře druhu China a Assam a některé další klony těch nejstarších čínských keřů. Čaje z první sklizně jsou extrémně chutné a voňavé. Kvalita ovšem vrcholí s druhou sklizní, která přináší legendární muškátové čaje. Giddapahar také produkuje některé výběrové druhy zelených čajů.

Darjeeling Giddapahar Oolong z druhé sklizně nabízí velmi čerstvou, ovocnou a čistou chuť. Do chuti sem a tam vstupuje příjemná dřevitá struktura. Zkušený jazyk dokáže rozpoznat spektrum ořechových tónů.

Další podrobnosti
Země původuIndie
Místo původuGidda Pahar, Kurseong, Darjeeling, Západní Bengálsko
Formasypaný čaj

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
  • Kód výrobku: GT0510
  • Dostupnost: Na skladě
  • 269 Kč
  • Cena bez DPH: 234 Kč
  • Cena v bonusových bodech: 1076

Dostupné možnosti

Tagy: darjeeling, giddapahar, oolong, sklizeň, indie