Tento web používá soubory cookie, aby Vám nabídnul co nejvíce personalizovaný obsah a zpříjemnil tak Váš nákup. Používáním souhlasíte s našimi pravidly pro používání souborů cookie.

2015 Černý čaj z Yixing v zelené mandarince - dárkový tubus

2015 Černý čaj z Yixing v zelené mandarince - dárkový tubus | GoodTea.eu

2015 Černý čaj z Yixing v zelené mandarince - dárkový tubus (Ćína)

Černý čaj pro tuto mandarinku pochází z oblasti Yixing, která je známá především výrobou konviček Zisha, která nepřetržitě probíhá již od dynastie Song. Lístky byly sklizeny v roce 2015. Yixing Hong Cha byl tím čajem, který se naléval do prvních Yixing konviček v počátcích keramické výroby v této oblasti. V mandarince najdete velmi kvalitní černý čaj s velkými množstvím pupenů. Nabídne Vám vyváženou chuť s výraznými čokoládovými tóny, to vše zabaleno do citrusového aroma z mandarinkové kůry.

Mandarinka obsahuje přibližně 11 g čaje. Způsobů přípravy je několik. Buď můžete čaj z mandarinky vyjmout a zalévat zcela bez kůry, i tak ucítíte její svěží chuť, neboť Pu Er měl dost času vůni absorbovat. Nejběžnější způsob je odlomit kousek kůry a louhovat dohromady s čajem, můžete tak naladit množství citusové chuti v čaji. Velmi zajímavým způsobem přípravy je zalévat mandarinku vcelku s čajem uvnitř. V tomto případě s prvními nálevy pijete pouze svěží odvar z mandarinkové kůry, ale postupem času začně čaj pronikat skrze kůru, mandarinka se začně zvětšovat a chuť čaje Pu Er bude výraznější a výraznější. Zde se ale připravte na mnoho desítek nálevů.
Další podrobnosti
Země původuČína
Místo původuYunnan
Formasypaný čaj

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
  • Kód výrobku: GT0549
  • Dostupnost: Na skladě
  • 595 Kč
  • Cena bez DPH: 517 Kč
  • Cena v bonusových bodech: 2380

Dostupné možnosti

Tagy: 2015, černý, čaj, yixing, zelené, mandarince, dárkový, tubus, ćína