?

Tento web používá soubory cookie, aby Vám nabídnul co nejvíce personalizovaný obsah a zpříjemnil tak Váš nákup. Používáním souhlasíte s našimi pravidly pro používání souborů cookie.

Genmaicha Matcha-iri

Genmaicha Matcha-iri | GoodTea.eu

Genmaicha Matcha-iri (Japonsko)

Genmaicha je tradiční harmonická směs čaje Sencha a pražené rýže, kterou milovníci čaje v Japonsku popíjejí po staletí. Genmaicha Matcha-iri je unikátní směs čaje Sencha, pražené rýže a čaje Matcha. Prášková Matcha lehce pokrývá lístky čaje Sencha a rýži a definuje tak svěží a sladkou chuť směsi. Díky rýži má tato tradiční směs plnou a povzbuzující chuť, která nicméně nepřebíjí jemnou sladkou chuť zeleného čaje, ale pouze ji ohraničuje. Pražená rýže dokáže nalákat nejednoho milovníka kávy a nabídnout mu čaj jako alternativu. Matcha nejen dodává sladkou linku celému nálevu, ale také ovlivňuje jeho barvu, která je jemně až nefritově zelená jako u čaje Gyokuro.

U většiny čajů na trhu se setkáváme s tím, že je pro čajovou směs Genmaicha použita Sencha nízké kvality (typicky z 2. nebo 3. sklizně). V naší směsi je ovšem použita velmi kvalitní Sencha Ichibancha (1. sklizeň), která dává čaji mimořádnou jemnost.

Další podrobnosti
Země původuJaponsko
Místo původuKyoto, Uji
Formasypaný čaj

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
  • Kód výrobku: GT0377
  • Dostupnost: Na skladě
  • 345 Kč
  • Cena bez DPH: 300 Kč
  • Cena v bonusových bodech: 1380

Dostupné možnosti

Tagy: genmaicha, matcha-iri, japonsko