Tento web používá soubory cookie, aby Vám nabídnul co nejvíce personalizovaný obsah a zpříjemnil tak Váš nákup. Používáním souhlasíte s našimi pravidly pro používání souborů cookie.

2018 Darjeeling Rohini SF Imperial Enigma

-31% 2018 Darjeeling Rohini SF Imperial Enigma | GoodTea.eu

2018 Darjeeling Rohini SF Imperial Enigma (Indie)

Zahrada Rohini si prošla v posledních 50 letech mnoha útrapami, ale od počátku 90. let, kdy byla nově osázena, nabrala nový dech a čaje Darjeeling Rohini jsou považovány za jedny vůbec z nejlepších. V roce 2000 zde byla postavena nová čajová továrna a v současnosti na přibližně 250 akrech produkuje 50 tun kvalitního čaje ročně. Čaje Rohini jsou velmi kladně hodnoceny po celém světě. Zahrada zkouší experimentovat s novými čaji, jako jsou bílé čaje nebo Oolongy.

Darjeeling Rohini Enigma Gold je exkluzivní výběr lístků z druhé sklizně. Čaj pochází z výrobní dávky o objemu pouhých 20 kg a je pro něj typická velmi široké spektrum tónů v chuti. Čaj je to jemný a sladký.. Čajové lístky jsou velmi pohledné, barevně do hněda až do červena. Čaj obsahuje mnoho pupenů. Nálev má zlatavou barvu s odstínem do červena, výraznou chuť a jednoduše rozpoznatelnou vůni. Je to čaj plné chuti se sladkou muškátovou a medovou příchutí.

Další podrobnosti
Země původuIndie
Místo původuDarjeeling, Rohini Tea Estate
Formasypaný čaj
KultivarClonal AV2
Nadmořská výška274 m (900 stop)
Lot #Imperial Enigma

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
  • Kód výrobku: GT0588
  • Dostupnost: Na skladě
Pospěště si! Akce končí za:
  • 245 Kč
  • 169 Kč
  • Cena bez DPH: 147 Kč

Dostupné možnosti

Tagy: 2018, darjeeling, rohini, imperial, enigma, indie